Co się stanie, jeśli będziesz jeść dynię przez miesiąc?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Jakie są korzyści z jedzenia dyni? Może zabrzmi to jak panaceum na całe zło, ale dynie korzystnie wpływają na układ odpornościowy, oczy, włosy i serce. Mogą się nawet przydać, jeśli cierpicie na bezsenność. Ten wielki pomarańczowy owoc jest napakowany witaminą C. Wzmacnia układ immunologiczny, bo witamina C zwiększa produkcję białych krwinek. Dynia może pomóc również tym, którzy borykają się z bezsennością i zamiast spać, przewracają się tylko w łóżku z boku na bok. Nie tyle samo owoc, co jego pestki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.