Co się stanie gdy załoga zapomni o presuryzacji samolotu

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

W jaki sposób oddychamy w samolocie? Dlaczego da się oddychać tym powietrzem? W jaki sposób samoloty napełniają się tlenem? Podróże samolotami są tak powszechne, że rzadko kiedy zastanawiamy się, jak to możliwe, że w ogóle możemy oddychać. Nie wspominając już o napełnianiu ich świeżym tlenem. O tym dzisiaj porozmawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.