Co się stanie, gdy samochód wpadnie na ciężarówkę?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dzielni bohaterowie hollywoodzkich filmów akcji z łatwością przejeżdżają samochodem osobowym pod naczepą długiej ciężarówki, ale prawdziwe życie i testy zderzeniowe pokazują, że nie jest tak kolorowo. Takie sytuacje mogą pociągać za sobą poważne konsekwencje, bo samochód osobowy zderza się z ciężarówką lub naczepą, najczęściej uderzając na wysokości dachu, a w najlepszym przypadku – maską. Nie zadziałają wtedy żadne elementy bierne zapewniające bezpieczeństwo, które normalnie biorą na siebie siłę uderzenia. Nietrudno sobie wyobrazić, co dzieje się dalej. Samochód zanurza się pod ciężarówką i, jak pokazuje doświadczenie, kierowca wraz z pasażerami w środku nie mają szans na przeżycie. W tym video opowiemy Wam wszystko, co trzeba wiedzieć na temat kolizji samochodów z ciężarówkami oraz o środkach, jakie podejmuje się na całym świecie w celu zapobiegania takim wypadkom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.