Co się stanie, gdy astronauta dryfuje samotnie w kosmosie?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Czasami astronauci pracujący na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej muszą wyjść na zewnątrz. Taka wyprawa nazywa się kosmicznym spacerem. Takie wyjście w próżnię trwa przeważnie od 5 do 8 godzin i ma niewiele wspólnego z relaksującym spacerkiem po parku. Astronauta umocowany jest to stacji specjalną liną, ale co by się stało, gdyby to zabezpieczenie zawiodło?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.