Co się stanie, gdy astronauta dryfuje samotnie w kosmosie?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czasami astronauci pracujący na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej muszą wyjść na zewnątrz. Taka wyprawa nazywa się kosmicznym spacerem. Takie wyjście w próżnię trwa przeważnie od 5 do 8 godzin i ma niewiele wspólnego z relaksującym spacerkiem po parku. Astronauta umocowany jest to stacji specjalną liną, ale co by się stało, gdyby to zabezpieczenie zawiodło?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.