Co się stanie 29 kwietnie 2020 roku?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Od zarania dziejów ludzie obawiają się końca świata. W historii wielu narodów łatwo natrafić na apokaliptycznych wizje od wojen ogólnoświatowych po interwencji sił wyższych. Ostatnio wzrosła liczba informacji o zbliżającej się katastrofie. Czy to dlatego, że naprawdę zbliża się wielka katastrofa, czy też po prostu wiadomości coraz szybciej się rozchodzą. Kto wie, czy naszej planecie naprawdę grozi śmiertelne niebezpieczeństwo i czy przybliża się do nas z każdym dniem? Spróbujmy to uporządkować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.