Co się dzieje z ciałem człowieka na dnie Rowu Mariańskiego?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Rów Mariański na zachodniej części Pacyfiku jest najgłębszym miejscem na świecie. Gdyby wrzucić kamień do wody, przemierzyłby 11 000 metrów zanim dotarłby do dna. W przeciwieństwie do twojego organizmu, z głazem nie stałoby się nic złego. Jak by nie było, ogromne zmiany ciśnienia nie miałyby na niego żadnego wpływu na jakiejkolwiek głębokości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.