Co się dzieje po spuszczeniu wody w toalecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Możecie mi wierzyć lub nie, kluczową siłą stojącą za działaniem toalety jest… grawitacja. Ale żeby była w stanie zrobić porządek z nieczystościami, potrzebuje pomocy. W tym momencie na ratunek przychodzi odpowiedni projekt. Co dzieje się dokładnie po spuszczeniu wody w dużej mierze zależy od tego, gdzie mieszkacie. Zanim do tego dojdziemy, przedstawimy wam podstawy działania toalety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.