Co się dzieje, gdy aktywowane jest trzecie oko?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Jeśli posłuchasz ekscytującej nauki hinduizmu, to każdy człowiek ma nie tylko dwoje, ale troje oczu! Problem: u większości z nas trzecie, tajemne oko jest zablokowane – zapomnieliśmy, jak się na nim skupić, a wewnętrzne połączenie z naszą czakrą brwiową zostało zerwane! Ale jak możemy aktywować trzecie oko? Co, zgodnie z wierzeniami religijnymi dzieje się, gdy nasze ukryte oko zostanie otwarte? Razem z Wami chcielibyśmy dziś poruszyć ten ekscytujący temat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.