Co robić, gdy zobaczysz szczura?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Coś jest w waszym domu. Słyszycie, jak się tłucze w środku nocy i jak stuka pazurkami po płytkach w waszej kuchni. Wiecie, że tam jest, ale nic nie widzicie. Przynajmniej do poranka, kiedy otwieracie szafkę i odkrywacie parę czarnych oczek patrzących wprost na was. Stało się. Macie szczura. Co gorsza, właśnie zeżarł wasze płatki śniadaniowe bez pytania. Odruchowo możecie sięgnąć po miotłę albo wejść na stół i krzyczeć. Choć obie reakcje wydają się w tym momencie właściwe, to niestety nijak nie pomogą w usunięciu nieproszonego gościa z waszego domu. W takim razie co należy zrobić po odkryciu futrzanego intruza w domu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.