Co naprawdę stało się z ocalałymi z Titanica?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zatonięcie Titanica to wciąż jedna z największych tragedii żeglugi cywilnej. Wypłynąwszy z Southampton 10 kwietnia 1912 roku, niejeden podróżnik marzył o rozpoczęciu nowego, lepszego życia w Stanach Zjednoczonych. Ale jak wiadomo, największy i najbardziej luksusowy statek pasażerski swoich czasów miał zderzyć się z górą lodową późnym wieczorem 14 kwietnia 1912 roku i wkrótce potem zostać pochłonięty przez lodowate wody Atlantyku. Spośród 2224 osób, które były wówczas na pokładzie, 1514 nie przeżyło zatonięcia pływającego luksusowego hotelu. Wynikało to przede wszystkim z faktu, że Titanic przewoził o wiele za mało łodzi ratunkowych – a niektóre z nich nie były nawet w połowie zajęte. Chcielibyśmy wspólnie z wami przyjrzeć się losom kilku osób, które przeżyły katastrofę. Jak tragiczne wydarzenia wpłynęły na życie uratowanych i co się z nimi stało? Oglądaj do końca i przekonaj się sam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.