Co dziś robi gwiazda “Akademii pana Kleksa”?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Tego chłopca oglądała cała Polska. Sławomir Wronka zagrał w “Akademii Pana Kleksa” mając zaledwie 11 lat. Grany przez niego Adaś Niezgódka był jedną z głównych postaci w ekranizacji książki Brzechwy. Mimo sukcesu filmu, Wronka nie zdecydował się na karierę aktorską. Czym się zajmuje dziś? W to naprawdę ciężko uwierzyć… Sami zobaczcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.