Co byśmy zobaczyli, gdybyśmy mogli dostać się do wnętrza ula?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jak to jest być pszczołą? Dużo roboty! Zbieranie nektaru, produkcja miodu, brzęczenie i masa innych zajęć… Brzmi ekscytująco, prawda? Zapraszamy w podróż do serca każdej pszczelej kolonii – witamy w ulu! Na własne oczy zobaczycie, jak toczy się życie w tym fascynującym miejscu. Pora sprawdzić, ile pszczół tam mieszka, jakie panują warunki i co takiego należy do zadań królowej. Gotowi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.