Co by się stało, jeśli nagle złapałby cię megalodon?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Megalodon to najsłynniejszy prehistoryczny drapieżnik na świecie. Wielki, niebezpieczny i zabójczy. Meg wyginął około 3,6 miliona lat temu… a może wcale nie? Niektórzy twierdzą, że widzieli gigantycznego rekina. Inni wierzą, że megalodony ukrywają się przed nami głęboko w oceanie, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek, na przykład w Rowie Mariańskim. Poza tym ludzie ciągle znajdują zęby drapieżnika. Niektórzy twierdzą, że to znak, że rekin nadal istnieje, tylko stara się nie przykuwać uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.