Co by się stało, gdybyś przez jeden dzień mógł mówić tylko prawdę?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wyobraźcie sobie idealny świat, w którym każdy mówi prawdę i nikt nie potrafi ukryć swoich myśli. Czy nie przypominałoby to czytania w myślach? Moglibyście zadać dowolne pytanie i usłyszeć szczerą odpowiedź. Ale wy też musielibyście w stu procentach być prawdomówni. Koniec z białymi kłamstewkami i mówieniem półprawdy. A więc co by się stało, gdybyśmy przez co najmniej jeden dzień nie mogli kłamać? Przeżyjmy go razem i sprawdźmy, czy faktycznie byłoby tak idealnie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.