Co by się stało, gdybyś grał na konsoli przez rok bez przerwy

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Cześć ludziska! Czy są wśród was jacyś gracze? Czy zastanawialiście się kiedyś nad negatywnymi skutkami gier komputerowych? Albo co by się stało, gdybyście grali przez rok bez przerwy? Pozwólcie, że opowiem wam moją historię. Wszystko zaczęło się rok temu, kiedy dostałem nową pracę. Muszę przyznać, że jestem dość zapalonym graczem. I kiedy zobaczyłem ogłoszenie w gazecie, od razu złapałem za telefon. Poszukiwany: gracz gier wideo. Okazało się, że praca nie miała być taka prosta. Tak, moim zadaniem było grać w gry. Ale cały dzień. 15 dziennie, 7 dni w tygodniu, 365 dni łącznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.