Co by się stało, gdyby zniknęły wszystkie planety poza Ziemią?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Ziemia jest jedyną znaną planetą potrafiącą podtrzymać życie. Skoro tak, to czy wszystkie inne planety muszą istnieć? Jeśli nie można ich zasiedlić, to wyrzućmy je z Układu Słonecznego! Wszystko fajnie, tylko to niezbyt dobry pomysł! Gdyby Ziemia była jedyną planetą w naszym Układzie, byłoby po nas. Zdziwiłbyś się, jakbyś wiedział, ile zawdzięczamy innym planetom. Weźmy, na przykład, Jowisza i jego pas asteroid. Gdyby nie on, Ziemia byłaby pod nieustannym ostrzałem asteroid i meteorytów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.