Co by się stało, gdyby największy wąż w historii połknął cię w całości

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Titanoboa był największym wężem, jaki kiedykolwiek żył na tej planecie. Ten gigantyczny gad terroryzował Ziemię w czasach między wyginięciem dinozaurów, a pojawieniem się megalodona, największego rekina w dziejach. Wąż o długości siedmiu dorosłych ludzi spokojnie mógłby go połknąć. I teraz nasuwa się pytanie: co by się stało, gdybyście jakimś cudem natknęli się na tego prehistorycznego gada, a on połknąłby was w całości? Co byście zobaczyli i poczuli w brzuchu titanoboa i czy udałoby wam się przeżyć? Czas się przekonać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.