Co by się stało, gdyby ludzie mieli ograniczoną liczbą oddechów

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Oddychanie jest niezbędne do życia tak jak picie wody, jedzenie i spanie. Ale chyba mało kto zastanawia się nad tym, ile oddechów dziennie bierzemy, prawda? A co, gdyby ludzie rodzili się z ograniczoną liczbą oddechów do wykorzystania i musieliby liczyć, ile razy oddychają i ile oddechów im jeszcze zostało? Co można by zrobić, by najlepiej wykorzystać każde tchnienie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.