Co by się stało, gdyby Księżyc był 10-krotnie jaśniejszy?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Gdyby Jowisz był wielkości piłki do koszykówki, Ziemia byłaby maleńkim winogronem. Ale nawet on kiepsko wypada przy Słońcu. Księżyc, natomiast, jest o niebo łatwiejszy do zrozumienia. Ma niemal 3500 km średnicy, co stanowi nieco mniej niż jedną trzecią tej Ziemi. Sprawdźmy, co by się stało, gdyby nagle stał się jaśniejszy od Słońca! Jest kilka scenariuszy. Każdy mrozi krew w żyłach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.