Co by się stało, gdyby dinozaury przeżyły uderzenie asteroidy?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Miliony lat temu ogromna asteroida upadła na najgorsze możliwe miejsce na Ziemi. Wyobraźmy sobie jednak, że wylądowała w zupełnie innym miejscu – gdzieś na środku oceanu. Owszem, ogromne fale zalały część kontynentu, ale niemal wszystkie dinozaury przeżyły. Albo lepiej – kosmiczna skała mogła upaść gdzieś na pustyni i pozostawić po sobie ogromny krater. Kto by wtedy zdominował dzisiejszą Ziemię i czy bylibyśmy w stanie rozwinąć się jako ludzie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.