Co by się stało, gdyby atmosfera Ziemi zniknęła na 5 sekund?

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Co by się stało, gdyby atmosfera Ziemi nagle zniknęła? Około 4,5 miliarda lat temu nasza planeta w niczym nie przypominała dzisiejszej. Średnia temperatura na całym globie wynosiła 1700°C, znacznie więcej od rozgrzanej lawy. Nie dałoby się żyć w takich warunkach, co dopiero oddychać. Nieustanne erupcje wulkaniczne wyrzucały w powietrze niezliczone ilości toksycznych gazów. Nasza Ziemia prawie nie miała atmosfery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.