Co by było, gdybyśmy żyli w świecie Minecrafta?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Co by było, gdybyście mogli za pomocą jednego przycisku zmienić swoje życie na zawsze i byłoby ono dużo łatwiejsze? Gdybyśmy żyli w świecie Minecrafta, wszystko byłoby możliwe! Życie jest ciężkie? Zbyt wiele zadań i dedlajnów, lekcje są nudne, a wy już nie chcecie tak dłużej żyć? Zmieńcie tryb życia na łatwiejszy. Wystarczy tylko wcisnąć Escape! Dostosujcie poziom trudności, wybierając pokojowy, łatwy, normalny, a nawet trudny, dla tych, którzy lubią wyzwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.