Co by było, gdybyśmy widzieli wszystko, co jest pod skórą?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wyobraźcie sobie, że budzicie się wcześnie rano z okropnym bólem głowy. Idziecie do łazienki, żeby ochlapać twarz zimną wodą. Kiedy zapalacie światło, dostrzegacie w lustrze odbicie człowieka… bez skóry. Wszystko, co jest pod spodem, wygląda jak w jakości HD. Zęby są odsłonięte, a oczy nie mają powiek. Jeszcze nie rozumiecie, że skóra stała się przezroczysta i wydaje wam się, że po prostu całkiem zniknęła. Krzyczycie ze strachu i wybiegacie z łazienki. Słychać, że sąsiedzi też drą się wniebogłosy. Wszyscy w budynku zrywają się z łóżka i reagują dokładnie tak samo jak wy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.