Co by było, gdybyśmy używali w toaletach słonej wody

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wiedząc, jak wiele się mówi o bieżącej wodzie, pomyślelibyśmy, że trzeba oszczędzać na każdej kropli. Tylko że gdy spuszczacie wodę, dochodzi do was, że właśnie wpuściliście w kanał kilka litrów wody tylko po to, żeby pozbyć się nieczystości. Czy zamiast świeżej wody nie moglibyśmy używać słonej wody? Czy nie bylibyśmy wtedy bardziej ekologiczni? Mamy jej przecież dosłownie całe oceany, a i tak prawie się jej nie używa. A więc, przede wszystkim taka woda ma szkodliwe działanie na kanalizację. Sól jest twarda. Gdybyśmy wlali w kanalizację kilkanaście litrów takiej wody, w krótkim czasie miałoby miejsce kilka rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.