Co by było, gdybyśmy rodzili się starzy i z wiekiem młodnieli?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Mam dwadzieścia lat, a moje życie się rozkręca. Właśnie skończyłem studia! Zdobyłem tytuł magistra nauk ścisłych i chciałbym zostać lekarzem, tylko nie jestem pewien, czy moi rodzice poradzą sobie beze mnie. Są coraz młodsi i obawiam się, że pod moją nieobecność mogą coś zbroić. Tata poszedł kiedyś na imprezę i przepadł na trzy dni! Mama się zamartwiała, więc gdy w końcu wrócił, dostał od niej w twarz. Na szczęście szybko się pogodzili. Ach, ta porywcza młodość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.