Co by było, gdybyśmy przestali chodzić wyprostowani

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Kiedy ludzie zaczęli chodzić prosto? A może powinniśmy chodzić na czworakach? Jak wyglądałby świat, gdyby rzeczywiście tak było? Istnieje kilka teorii, które próbują wytłumaczyć, dlaczego ludzie zaczęli chodzić na nogach. Umiejętność ta ma nawet swoją nazwę – dwunożność i jest naszą główną cechą charakterystyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.