Co by było, gdybyśmy nie mieli paznokci?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Z czego zbudowane są paznokcie? Płytka paznokcia jest zbudowana z keratyny, czyli tego samego materiału budulcowego co włosy i naskórek. Wyobraźmy sobie teraz, co by się stało, gdybyśmy w ogóle nie mieli paznokci. Czy ludzie żyliby tak jak zawsze, tylko nie musieliby już chodzić na manicure? A może wiążą się z tym jakieś poważne konsekwencje dla zdrowia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.