Co by było gdybyś został użądlony 100 razy przez olbrzymie szerszenie?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Nieznana istota przypominająca nieco człowieka została znaleziona na skraju lokalnego lasu. To dziwne stworzenie to… Ty! Użądliło Cię 100 olbrzymich szerszeni azjatyckich i spuchłeś tak, teraz trudno rozpoznać w Tobie istotę ludzką! Jeden szerszeń jest wielkości kciuka dorosłego człowieka, czyli prawie trzykrotnie większy od przeciętnej pszczoły. Równie imponujące żądło tego owada potrafi przebić odzież ochronną pszczelarzy. Ci, którzy zostali użądleni, porównują je do rozgrzanej do czerwoności igły. Żądło przebija skórę i wstrzykuje jad. Po przedostaniu się do krwiobiegu, jad rozszerza naczynia wokół miejsca ukąszenia. Miejsce ukąszenia staje się czerwone, pojawia się opuchlizna. A teraz wyobraź sobie, co może spowodować 100 takich użądleń! No cóż, mamy dla Ciebie wariacki, hipotetyczny scenariusz pokazujący, jak mogłoby to wyglądać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.