Co by było, gdybyś mógł natychmiast wydrukować w 3D wszystko, co zechcesz?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Technologia druku 3D pozwala na drukowanie zabawek, mebli, form do wyrobu biżuterii i wielu innych rzeczy. Można dzięki niej stworzyć trójwymiarowe obiekty z jednolitego pliku cyfrowego. Czy to oznacza, że potencjalnie moglibyśmy wydrukować na drukarce 3D wszystko, co tylko zechcemy? Na przykład prawdziwy samochód, łóżko do spania, a nawet dom? Wyobraźmy sobie, co by się stało, gdybyśmy mogli wydrukować na drukarce 3D cały świat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.