Co by było, gdybyś dostał milion dolarów, ale musiał je wydać w ciągu 15 dni?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Co by się stało, gdybyście mieli milion dolarów? Ile czasu potrzebowalibyście, żeby je wydać? Czy to duża kwota? Wyobraźcie sobie, że nagle na wasze konto wpłynął milion dolarów, ale macie ograniczony czas i musicie je wydać w ciągu dwóch tygodni! Na co przeznaczycie kasę? Jak mądrze nią zagospodarować? Samochody, domy, kasyno, nowe Play Station, książki. Co jeszcze kupicie? Czas ucieka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.