Co by było, gdybyś był najsłynniejszym youtuberem przez 1 dzień?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś był najsłynniejszym YouTuberem na świecie? Wyobraźmy sobie typowy poranek. Budzisz się o 6:00 i za pół godziny spotkanie ze sponsorami. Rozmawiasz dokładnie 45 minut, bo w innej części miasta masz umówione spotkanie. Omawiasz bieżące sprawy i wybiegasz na parking, gdzie kierowca wraz z ekipą czekają na ciebie zniecierpliwieni. 15 minut później jesteś na miejscu, a dzisiejsi partnerzy medialni zaciągają cię na miejsce nagrań od razu po wyjściu z samochodu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.