Co by było gdyby titanboa nie wyginął?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jaki jest największy wąż na świecie? Jeśli mówimy o tych żyjących dzisiaj, niewątpliwie najdłuższym z nich jest pyton siatkowy. Najcięższym z kolei anakonda. Ale jeśli chcecie się dowiedzieć, jak duży był największy wąż, jaki kiedykolwiek pełzał po Ziemi, przygotujcie się na niemały szok. Wyobraźcie sobie, że cofnęliście się w czasie i przemierzacie dżungle w Paleocenie. Ogromne paprocie i drzewa. No i ten wyjątkowo duży pień, który nagle zaczyna się ruszać. Macie pecha! Właśnie spotkaliście największego węża, jaki kiedykolwiek pełzał po Ziemi – titanoboa. Pytony birmańskie albo siatkowe byłyby niczym nitki makaronu spaghetti w porównaniu do niego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.