Co by było, gdyby przyrodę oddzielono od człowieka?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Co by było gdyby… W przyszłości, w ramach ostatniej próby uratowania naszej planety, Ziemia została podzielona na dwie równe części. W jednej żyli ludzie, a druga została zarezerwowana dla flory i fauny. Dzika przyroda została zachowana, ale jak ta zmiana wpłynęła na naszą cywilizację? Dziś nikt już nie pamięta, kiedy Mur został postawiony. Wiadomo jedynie, że Budowniczy – jak się ich nazywa – surowo zabronili przekraczać tę barierę. A ponieważ mur nie jest przezroczysty, nie wiadomo, co dzieje się po drugiej stronie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.