Co by było gdyby można było się katapultować z samolotu na życzenie?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wyobraź sobie, że samoloty pasażerskie mają wyrzucane fotele dzięki którym możesz wyskoczyć tuż nad celem swojej podróży! 🤩 Po co tracić czas na lądowanie i schodzenie z pokładu! Wystarczy nacisnąć przycisk i JUUUUUUUŻ! Spadasz prosto przed pas odbioru bagażu! Teraz każdy samolot działa jak autobus. Przelatuje nad miastem, a ty wysiadasz na swoim przystanku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.