Co by było, gdyby megalodon napotkał największego węża na świecie?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Kto by wygrał pojedynek między megalodonem a titanoboa? Dowiedzmy się! To byłaby bardzo niecodzienna bitwa, spektakularna i bardzo zacięta. Zacznijmy od megalodona. Gatunek ten wymarł około 3 milionów lat temu, ale istnieją powodu ku temu by sądzić, że był legendarnym łowcą. To największy rekin, jaki kiedykolwiek istniał i był największym drapieżcą swoich czasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.