Co by było, gdyby ludzie nie mieli włosów?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Włosy, włosy, włosy – otaczają nas z każdej strony. Maleńkie, prawie niewidoczne albo naprawdę bardzo długie! Możecie próbować się ich pozbyć, ale one i tak uparcie odrastają. Nieowłosionych części ciała jest niewiele: dłonie, podeszwy stóp i usta. W świecie pozbawionym włosów wewnętrzna część dłoni byłaby taka sama, ale już cała dłoń wyglądałaby zupełnie inaczej, bo byłaby pozbawiona paznokci. Z technicznego punktu widzenia paznokcie to też włosy – ich budulcem jest keratyna. Zmodyfikowane włosy na wyciągnięcie ręki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.