Ciekawostki o pszczołach i miodzie – Rodzaje uli

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Na świecie opatentowano kilkaset typów uli od DTL po WBC. Zazwyczaj różnią się one ilością korpusów oraz wielkością ramek. Dostosowane są też do środowiska w jakim żyje pszczoła i wymagań gatunku. Ule pasieczne dzielimy na leżaki (rozbudowywane poziomo) i stojak, gdzie kolejne korpusy magazynowe dodaje się w układzie pionowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.