Ciekawą zmianę koloru tych jezior można łatwo wytłumaczyć

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W sercu pustyni w stanie Utah znajdują się jeziora z kolorowymi paskami, które zdają się być nie z tego świata. Co mogło spowodować, że woda tak bardzo zmienia swoje odcienie i nawet kolory? Odpowiedź jest zaskakująco prosta: to specjalna technika, której używa się do pozyskiwania soli! Albo latający zamek czy wzgórze pełne perfekcyjnych sześcianów w Irlandii, które wyglądają jak bloki z Minecrafta! Jest tyle nieprawdopodobnie ciekawych miejsc, które sprawiają, że patrząc na nie zapominamy, że wszystkie one… są na Ziemi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.