Ciągle znajdujemy bardzo dziwne rzeczy z przeszłości

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Okres świetności naszych podręczników do historii już minął! Archeolodzy wciąż natykają się na niewytłumaczalne artefakty, które wstrząsają oficjalnym obrazem rozwoju człowieka aż do jego podstaw… a może twój nauczyciel historii nigdy nie mówił o zabytkowych maszynach latających lub starożytnych laptopach? Cóż, posłuchaj i zanurz się z nami w największe tajemnice przeszłości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.