Chłopiec po 12 latach budzi się ze śpiączki! Co powiedział?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Martin Pistorious urodził się w Republice Południowej Afryki w 1975 roku. Jako dwunastolatek pewnego dnia jak co dzień wrócił ze szkoły do domu. Wszystko było zupełnie w porządku obok lekkiego bólu gardła, o którym powiedział swoim rodzicom. Nikt się nie spodziewał, że Martin już nigdy nie wróci do szkoły… Jego stan z dnia na dzień bardzo się pogarszał. Lekarze nie wiedzieli co mu jest, więc odesłali go do domu z objawami grypy. Przestał jeść, jego mięśnie były coraz słabsze, przestał się poruszać, a nawet myśleć! W końcu Martin był tak wykończony chorobą, że kompletnie stracił kontrolę nad swoim ciałem i całe dnie przesypiał. Z czasem zaczął tracić też pamięć. Nie minął nawet tydzień kiedy Martin zapadł w śpiączkę. Lekarze byli bezradni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.