Chłopak znalazł orła z nadajnikiem GPS. Nie mógł uwierzyć w to, jakie dane zapisało urządzenie!

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Nie bez powodu orzeł stał się bohaterem legend i bajek wielu narodów. Orzeł od dawna był czczony i przedstawiany na herbach czy amuletach. W końcu to ogromny ptak który wyróżniają się niesamowitymi umiejętnościami przetrwania i inteligencją. Czy dużo wiemy o tych ptakach? Dzięki tej historii na pewno będziemy wiedzieć jeszcze więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.