Chiński cud owoców Liczi

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Dzisiejsza opowieść dotyczy słodko-kwaśnej jagody z Chin, gdzie jest jednym z symboli tego kraju. Chodzi o liczi. Starożytni Chińczycy jedli liczi już w II wieku p.n.e. Istnieje legenda, według której chiński cesarz Han Wudi, rozwścieczony po nieudanej próbie sprowadzenia tej rośliny z południowych Chin do uprawy w północnych Chinach, rozstrzelał wszystkich swoich ogrodników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.