Chińska autostrada handlowa

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Inicjatywa Pasa i Drogi to sieć handlowa pomiędzy Azją, Europą i Afryką. Ponad 70 krajów jest obecnie częścią tej sieci. Inicjatywa Pasa i Drogi jest uważana za centralny punkt polityki zagranicznej sekretarza generalnego Komunistycznej Partii Chin Xi Jinpinga. Chiński rząd nazywa inicjatywę „próbą poprawy regionalnej łączności i dążenia do lepszej przyszłości”. Niektórzy obserwatorzy widzą w niej plan chińskiej dominacji na świecie poprzez skoncentrowaną na Chinach globalną sieć handlową. Projekt ma zostać ukończony do 2049 roku, co zbiega się z setną rocznicą powstania Chińskiej Republiki Ludowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.