Challenge życia

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Swoją przygodę ze sportem Grzegorz zaczął na boisku piłkarskim, gdzie grał jako środkowy obrońca. Piłka nożna jednak nie dostarczała mu odpowiedniego poziomu adrenaliny. Dwa lata temu przyszedł na pierwszy trening bokserski do Landowski Boxing Gym. Dzięki swojej ambicji, wytrwałości oraz radom doświadczonego trenera Łukasz Landowskiego, nasz bohater osiąga pierwsze znaczące sukcesy. Grzegorz pomimo młodego wieku i krótkiego stażu zaczyna już poważnie myśleć o walkach bokserskich w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.