Cała prawda o Dubaju, która się przed tobą ukrywa

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Dubaj to nie tylko miasto. Dubaj to marka, legenda, jedna z najbardziej niezwykłych metropolii świata. Największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich i stolica jednego z nich. Dubaj wyrósł na pustyni około 20-stu lat temu. Pod względem rekordów miasto przyprawia o zawrót głowy. To właśnie tutaj zbudowano najwyższy budynek świata, najwyższy hotel, największe centrum handlowe, hotel z podwodnymi pokojami, głębokie tunele, mnóstwo sztucznych wysp i całą masę innych rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.