Być może przyjdzie nam mieszkać w piramidzie — megamieście przyszłości

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wyobraźcie sobie miasto. Milion osób mieszka i pracuje w ogromnej piramidzie, która wygląda, jakby unosiła się nad oceanem. Taki plan ma japoński deweloper Shimizu. Najlepsze jest to, że nawet największe tsunami nie powali tej piramidy! Będzie wykonana z futurystycznego materiału, który jest odporny praktycznie na wszystko. Zanim jednak potraktujecie to jako kolejny absurdalny wymysł, musicie wiedzieć, że technologia nanorurek węglowych już istnieje, a plany budowy piramidy zostały już ustalone!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.