Budujemy świetny walkman retro z papieru

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dziś zrobimy dla Sammy’ego fajny walkman w stylu retro! Chcecie się dowiedzieć, jak będzie wyglądał? Najpierw spójrzmy na plan. Zaczniemy od przygotowania materiałów, w tym najważniejszego — kolorowego papieru. Najpierw zrobimy bazę, a potem skonstruujemy boki walkmana. Nie przegapcie tego procesu! Teraz połączymy wszystkie małe części. Sammy pomoże składać papier. Efekty będą fantastyczne. Widzicie, co to za łatwy i przyjemny projekt? Ale zaraz, to nie koniec! Jeszcze dorobimy drobne detale do naszego retro walkmana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.