Budowa statku wycieczkowego AIDAnova działającego na ciekły gaz ziemny

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Budowa statków wycieczkowych to tak spektakularny widom, że zobaczyć to przyjeżdżają tysiące turystów. Nowoczesne technologie pozwalają nam zobaczyć cały proces powstawania takiego statku bez spędzania tam miesięcy i bez wychodzenia z domu – w zaledwie 7 minut. Tej okazji nie można przegapić. Co więcej, z tego video możecie dowiedzieć się wielu nowych rzeczy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.