Broniący skrzydłowy

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Dzisiaj poznamy 18-letniego Mateusza, który trenuje piłkę ręczną zwaną również szczypiorniakiem. Dzięki solidnej pracy, wytrwałości, konsekwencji oraz świetnej atmosferze jaką stwarza trener Piotr Obrusiewicz na treningach AZS AWF Warszawa, nasz bohater jest pewny tego, że piłka ręczna będzie mu towarzyszyć przez całe dorosłe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.