Breakdance

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Szymon zaczął uprawiać breakdance, ponieważ to taniec wymagający dużej siły fizycznej. Obecnie swoje umiejętności rozwija w DanceOFFni Studiu Działań Kreatywnych w Białymstoku pod okiem trenera Ziemowita Siemka Bogusławskiego. Na treningach uczy się nie tylko określonych sekwencji kroków w pozycjach tanecznych, ale kształtuje również kreatywność w tańcu. Szymon zaczął odnosić już pierwsze sukcesy na zawodach – kto wie może kiedyś zobaczymy, jak zdobywa podium na arenie międzynarodowej w tej nowej dyscyplinie olimpijskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.